Vloeibare marseille olijven zeep 2x5000ml geparfumeerd
OverzichtGemaakt in de oude stijl word de vloeibare zeep gemaakt van olijfolie. Het wordt zowel in de keuken als in de badkamer gebruikt. Deze zeep is geschikt voor alle huidtypen, en kan zowel voor handen, lichaamsdelen als gezicht worden gebruikt. Het is geschikt voor gebruik voor jong en oud.
Geurend met essentiële lavendelolie
Beschrijving
Uitsluitend gemaakt van warme, verzeepte plantaardige oliën en voorzien van een aangename geur van etherische lavendelolie. Geen conserveringsmiddelen, geen palmolie, geen EDTA.
Producteigenschappen
Uiterlijk Stroperige vloeistof
Kleur Groen
Geur Kenmerkend karakteristiek
pH 8,5-11
Gebruik Persoonlijke hygiëne, onderhoud van het huis
Samenstelling
Aqua, Kaliumsojaat, Kalium-zonnebloemzaad, Glycerine, Kaliumolivaat, Kaliumhydroxide, Lavandula hybrida-olie, *Tetranatriumglutamaatdiacetaat, Natriumhydroxide, CI 42090, CI 15985, CI 14700, Limoneen, Linalool
*Tetranatrium is een minder controversieel en biologisch afbreekbaar sequestrant. Deze sequestrant veroorzaakt een grotere gevoeligheid voor kou, waardoor de zeep troebel en ondoorzichtig wordt bij temperaturen onder de 22°C, maar weer doorschijnend wordt boven de 22°C.
Aanbevelingen
- Bewaar het product bij kamertemperatuur. Vermijd extreme temperaturen.
- Vermijd contact met de ogen – Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
- Alleen voor volwassenen.
Specificatie | Omschrijving |
---|---|
Barcode | 3373361612807 |